EXB-E10C124J Panasonic
  • Available: 26,452
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-E10C124J Panasonic
    EXB-E10C124J Panasonic
    EXB-E10C124J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-E10C124J is described as RES ARRAY 8 RES 120K OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE