EXB-D10C474J Panasonic
  • Available: 47,085
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-D10C474J Panasonic
    EXB-D10C474J Panasonic
    EXB-D10C474J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-D10C474J is described as RES ARRAY 8 RES 470K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM