EXB-D10C472J Panasonic
  • Available: 126,599
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-D10C472J Panasonic
    EXB-D10C472J Panasonic
    EXB-D10C472J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-D10C472J is described as RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A