EXB-D10C222J Panasonic
  • Available: 62,276
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-D10C222J Panasonic
    EXB-D10C222J Panasonic
    EXB-D10C222J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-D10C222J is described as RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE