EXB-D10C221J Panasonic
  • Available: 42,076
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-D10C221J Panasonic
    EXB-D10C221J Panasonic
    EXB-D10C221J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-D10C221J is described as RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM