EXB-A10P184J Panasonic
  • Available: 20,975
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-A10P184J Panasonic
    EXB-A10P184J Panasonic
    EXB-A10P184J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-A10P184J is described as RES ARRAY 8 RES 180K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP