EXB-A10P124J Panasonic
  • Available: 22,086
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-A10P124J Panasonic
    EXB-A10P124J Panasonic
    EXB-A10P124J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-A10P124J is described as RES ARRAY 8 RES 120K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED