EXB-A10P104J Panasonic
  • Available: 62,544
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-A10P104J Panasonic
    EXB-A10P104J Panasonic
    EXB-A10P104J is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-A10P104J is described as RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"