EXB-38V910JV Panasonic
  • More about EXB-38V910JV Panasonic
    EXB-38V910JV Panasonic
    EXB-38V910JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V910JV is described as RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM