EXB-38V560JV Panasonic
  • Available: 444,956
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V560JV Panasonic
    EXB-38V560JV Panasonic
    EXB-38V560JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V560JV is described as RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"