EXB-38V394JV Panasonic
  • Available: 137,350
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V394JV Panasonic
    EXB-38V394JV Panasonic
    EXB-38V394JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V394JV is described as RES ARRAY 4 RES 390K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM