EXB-38V333JV Panasonic
  • Available: 130,603
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V333JV Panasonic
    EXB-38V333JV Panasonic
    EXB-38V333JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V333JV is described as RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"