EXB-38V183JV Panasonic
  • Available: 176,617
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V183JV Panasonic
    EXB-38V183JV Panasonic
    EXB-38V183JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V183JV is described as RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"