EXB-38V152JV Panasonic
  • Available: 307,719
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V152JV Panasonic
    EXB-38V152JV Panasonic
    EXB-38V152JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V152JV is described as RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"