EXB-38V124JV Panasonic
  • Available: 108,382
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V124JV Panasonic
    EXB-38V124JV Panasonic
    EXB-38V124JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V124JV is described as RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE