EXB-38V112JV Panasonic
  • Available: 54,656
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-38V112JV Panasonic
    EXB-38V112JV Panasonic
    EXB-38V112JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-38V112JV is described as RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE