EXB-34V470JV Panasonic
  • Available: 123,604
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-34V470JV Panasonic
    EXB-34V470JV Panasonic
    EXB-34V470JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V470JV is described as RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE