EXB-34V2R2JV Panasonic
  • Available: 28,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-34V2R2JV Panasonic
    EXB-34V2R2JV Panasonic
    EXB-34V2R2JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V2R2JV is described as RES ARRAY 2 RES 2.2 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE