EXB-34V273JV Panasonic
  • Available: 90,008
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-34V273JV Panasonic
    EXB-34V273JV Panasonic
    EXB-34V273JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V273JV is described as RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM