EXB-34V182JV Panasonic
  • Available: 163,701
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-34V182JV Panasonic
    EXB-34V182JV Panasonic
    EXB-34V182JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V182JV is described as RES ARRAY 2 RES 1.8K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"