EXB-34V162JV Panasonic
  • More about EXB-34V162JV Panasonic
    EXB-34V162JV Panasonic
    EXB-34V162JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-34V162JV is described as RES ARRAY 2 RES 1.6K OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE