EXB-2HV273JV Panasonic
  • Available: 22,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-2HV273JV Panasonic
    EXB-2HV273JV Panasonic
    EXB-2HV273JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-2HV273JV is described as RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN