EXB-2HV272JV Panasonic
  • Available: 78,234
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-2HV272JV Panasonic
    EXB-2HV272JV Panasonic
    EXB-2HV272JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-2HV272JV is described as RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE