EXB-2HV220JV Panasonic
  • Available: 1,471,689
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-2HV220JV Panasonic
    EXB-2HV220JV Panasonic
    EXB-2HV220JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-2HV220JV is described as RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X