EXB-2HV133JV Panasonic
  • More about EXB-2HV133JV Panasonic
    EXB-2HV133JV Panasonic
    EXB-2HV133JV is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-2HV133JV is described as RES ARRAY 8 RES 13K OHM 1506. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS