EXB-28V622JX Panasonic
  • Available: 54,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-28V622JX Panasonic
    EXB-28V622JX Panasonic
    EXB-28V622JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-28V622JX is described as RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE