EXB-24V244JX Panasonic
  • More about EXB-24V244JX Panasonic
    EXB-24V244JX Panasonic
    EXB-24V244JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-24V244JX is described as RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE