EXB-18V124JX Panasonic
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-18V124JX Panasonic
    EXB-18V124JX Panasonic
    EXB-18V124JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-18V124JX is described as RES ARRAY 4 RES 120K OHM 0502. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE