EXB-14V391JX Panasonic
  • Available: 55,283
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-14V391JX Panasonic
    EXB-14V391JX Panasonic
    EXB-14V391JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-14V391JX is described as RES ARRAY 2 RES 390 OHM 0302. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1576-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"