EXB-14V224JX Panasonic
  • Available: 54,230
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EXB-14V224JX Panasonic
    EXB-14V224JX Panasonic
    EXB-14V224JX is manufactured by Panasonic and is categorized in the Array Network Resistor category. EXB-14V224JX is described as RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0302. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH