EVJ-Y15F03A24 Panasonic
  • Part Number: EVJ-Y15F03A24
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • Available: 1,765
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about EVJ-Y15F03A24 Panasonic
    EVJ-Y15F03A24 Panasonic
    EVJ-Y15F03A24 is manufactured by Panasonic and is categorized in the Rheostats category. EVJ-Y15F03A24 is described as POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A