ETQ-PAF4R8HFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-PAF4R8HFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.8UH 14.4A 2.29 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-PAF4R8HFA Panasonic
    ETQ-PAF4R8HFA Panasonic
    ETQ-PAF4R8HFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-PAF4R8HFA is described as FIXED IND 4.8UH 14.4A 2.29 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM