ETQ-P6M2R5YLC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6M2R5YLC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.5UH 19.6A 5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P6M2R5YLC Panasonic
    ETQ-P6M2R5YLC Panasonic
    ETQ-P6M2R5YLC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6M2R5YLC is described as FIXED IND 2.5UH 19.6A 5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.