ETQ-P6F4R6HFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F4R6HFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.6UH 9.3A 6.48 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 247,649
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F4R6HFA Panasonic
    ETQ-P6F4R6HFA Panasonic
    ETQ-P6F4R6HFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F4R6HFA is described as FIXED IND 4.6UH 9.3A 6.48 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.