ETQ-P6F4R1LFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F4R1LFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.1UH 7.9A 8.64 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,486
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F4R1LFA Panasonic
    ETQ-P6F4R1LFA Panasonic
    ETQ-P6F4R1LFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F4R1LFA is described as FIXED IND 4.1UH 7.9A 8.64 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.