ETQ-P6F3R2HFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F3R2HFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.2UH 10.8A 4.92 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,646
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F3R2HFA Panasonic
    ETQ-P6F3R2HFA Panasonic
    ETQ-P6F3R2HFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F3R2HFA is described as FIXED IND 3.2UH 10.8A 4.92 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.