ETQ-P6F2R9LFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F2R9LFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.9UH 9.3A 6.48 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F2R9LFA Panasonic
    ETQ-P6F2R9LFA Panasonic
    ETQ-P6F2R9LFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F2R9LFA is described as FIXED IND 2.9UH 9.3A 6.48 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH