ETQ-P6F2R5SFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F2R5SFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.5UH 10.8A 4.92 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F2R5SFA Panasonic
    ETQ-P6F2R5SFA Panasonic
    ETQ-P6F2R5SFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F2R5SFA is described as FIXED IND 2.5UH 10.8A 4.92 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM