ETQ-P6F2R0HFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F2R0HFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 123,227
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F2R0HFA Panasonic
    ETQ-P6F2R0HFA Panasonic
    ETQ-P6F2R0HFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F2R0HFA is described as FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM