ETQ-P6F1R6SFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F1R6SFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1.6UH 12.5A 3.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,883
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F1R6SFA Panasonic
    ETQ-P6F1R6SFA Panasonic
    ETQ-P6F1R6SFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F1R6SFA is described as FIXED IND 1.6UH 12.5A 3.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE