ETQ-P6F1R0SFA Panasonic
  • Part Number: ETQ-P6F1R0SFA
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 14.2A 2.24 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,745
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P6F1R0SFA Panasonic
    ETQ-P6F1R0SFA Panasonic
    ETQ-P6F1R0SFA is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P6F1R0SFA is described as FIXED IND 1UH 14.2A 2.24 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM