ETQ-P5M4R7YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M4R7YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 4.7UH 13.1A 11.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P5M4R7YFC Panasonic
    ETQ-P5M4R7YFC Panasonic
    ETQ-P5M4R7YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M4R7YFC is described as FIXED IND 4.7UH 13.1A 11.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK