ETQ-P5M480YFK Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M480YFK
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 48UH 4.5A 156 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P5M480YFK Panasonic
    ETQ-P5M480YFK Panasonic
    ETQ-P5M480YFK is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M480YFK is described as FIXED IND 48UH 4.5A 156 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.