ETQ-P5M470YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M470YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 47UH 4.2A 108.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P5M470YFC Panasonic
    ETQ-P5M470YFC Panasonic
    ETQ-P5M470YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M470YFC is described as FIXED IND 47UH 4.2A 108.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM