ETQ-P5M3R3YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M3R3YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 3.3UH 15.7A 7.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,891
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P5M3R3YFC Panasonic
    ETQ-P5M3R3YFC Panasonic
    ETQ-P5M3R3YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M3R3YFC is described as FIXED IND 3.3UH 15.7A 7.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.