ETQ-P5M330YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M330YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 33UH 5A 75.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P5M330YFC Panasonic
    ETQ-P5M330YFC Panasonic
    ETQ-P5M330YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M330YFC is described as FIXED IND 33UH 5A 75.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.