ETQ-P5M2R5YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M2R5YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 2.5UH 18.1A 5.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,303
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P5M2R5YFC Panasonic
    ETQ-P5M2R5YFC Panasonic
    ETQ-P5M2R5YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M2R5YFC is described as FIXED IND 2.5UH 18.1A 5.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.