ETQ-P5M220YFK Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M220YFK
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 22UH 4.8A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,581
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ETQ-P5M220YFK Panasonic
    ETQ-P5M220YFK Panasonic
    ETQ-P5M220YFK is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M220YFK is described as FIXED IND 22UH 4.8A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.