ETQ-P5M1R0YLC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M1R0YLC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 1UH 27.5A 2.53 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P5M1R0YLC Panasonic
    ETQ-P5M1R0YLC Panasonic
    ETQ-P5M1R0YLC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M1R0YLC is described as FIXED IND 1UH 27.5A 2.53 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"