ETQ-P5M100YFC Panasonic
  • Part Number: ETQ-P5M100YFC
  • Manufacturer Name: Panasonic
  • Description: FIXED IND 10UH 8.5A 26.2 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about ETQ-P5M100YFC Panasonic
    ETQ-P5M100YFC Panasonic
    ETQ-P5M100YFC is manufactured by Panasonic and is categorized in the Fixed Inductors category. ETQ-P5M100YFC is described as FIXED IND 10UH 8.5A 26.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.